WYNAJEM

NA EVENTY

Segway to nowoczesna maszyna umożliwiająca szybkie przemieszczanie się i sprawiająca mnóstwo frajdy użytkownikom. Jeśli szukasz ciekawej propozycji na event, imprezę integracyjną, urozmaicenie gry miejskiej, wydarzenie okolicznościowe, takie jak urodziny klienta - segway to wspaniały pomysł! Oferujemy wynajem segwayów na wydarzenia specjalne. Zapewniamy obsługę oraz, w razie potrzeby, ustawienie toru przejazdu.

Segway zwiększa zauważalność i wzbudza zaciekawienie podczas targów, wystaw, promocji i prezentacji produktów. Możliwość pełnego obrandowania spójnego z wymogami kampanii w połączeniu z odpowiednimi strojami / kostiumami osób poruszających się na Segwayach zapewnia sukces przy degustacjach, samplingu i kolportażu. Segway jest uniwersalny - nadaje się do jazdy po ulicach, deptakach i parkach. Elektryczny napęd sprawia, że otwarte są dla niego każde drzwi - centra handlowe, hale targowe i inne budynki to przestrzenie dedykowane dla Segway’a. Można poruszać się nim z minimalną prędkością oraz pędzić 20 km/h. Pojazd zawraca w miejscu a manewrowanie nim w tłumie i przy ograniczonej przestrzeni nie stanowi problemu. Dysponujemy segwayami typu i2.

Cena: 390 zł netto za jeden pojazd za jeden dzień wynajmu

W przypadku większej ilości pojazdów cena wzrasta proporcjonalnie. Dysponujemy na stałe ośmioma pojazdami. W cenę wliczone jest szkolenie z obsługi oraz transport na terenie Warszawy.

Możliwe jest również dostarczenie segwayów na eventy poza Warszawą.