mapa

WYCIECZKI

PO WARSZAWIE

Wszystkie wycieczki zaczynają się na Krakowskim Przedmieściu 66.

W cenę każdej wycieczki wliczony jest voucher na koktajl alkoholowy w restauracji Karmnik na Starym Mieście, do wykorzystania po wycieczce.

Gwarantujemy szkolenie z obsługi segwaya przed zwiedzaniem, kaski, płaszcze przeciwdeszczowe na wypadek złej pogody, wyselekcjonowanych, najlepszych przewodników w Warszawie w języku angielskim. Jeśli interesuje Cię inny język, skontaktuj się z nami wcześniej.

REGULAR TOUR

14.00 - 17.00 (3 godziny)
299 zł od osoby
15 kilometrów
REZERWUJ TERAZ

Zwiedzaj Warszawę na elektrycznym, działającym na baterie segwayu. Podczas tej wycieczki nasi przewodnicy pokażą ci najważniejsze miejsca na Starówce oraz w okolicy. Zobaczysz Rynek Starego Miasta, placyk Kanonie, Plac Zamkowy, archikatedrę warszawską, Barbakan, Park Fontann, Pałac Krasińskich, Muzeum Historii Żydów Polskich, Grób Nieznanego Żołnierza, Plac Bankowy oraz wiele innych miejsc! Certyfikowani przewodnicy, którzy są pasjonatami i miłośnikami Warszawy pozwolą ci głęboko poznać miasto i zrozumieć jego kontekst. Trasa pozwala zobaczyć wszystkie klasyczne i obowiązkowe pozycje w Warszawie, a segway umożliwia poznanie więcej w krótszym czasie.

PRAGA TOUR

14.00 - 17.00 (3 godziny)
299 zł od osoby
15 kilometrów
REZERWUJ TERAZ

Jeśli chcesz poznać artystyczne i alternatywne oblicze Warszawy i zobaczyć rejony, w które turyści się na ogół nie zapuszczają, pojedź z nami na wycieczkę po Pradze – dzielnicy znajdującej się na wschodnim brzegu Wisły. Zobaczysz między innymi: Park Skaryszewski, Saską Kępę, Stadion Narodowy, Soho Factory, Fabrykę Wódki Koneser, katedrę praską, rzeźbę kapeli podwórkowej oraz wiele innych miejsc. Odkryj nieznane oblicze Warszawy przedwojennej, strony miasta, która bardzo się różni od pozostałej części stolicy.

SHORT TOUR

17.30 - 19.00 (1,5 godziny)
199 zł od osoby
10 kilometrów
REZERWUJ TERAZ

Jeśli masz mało czasu, a chciałbyś zobaczyć i dowiedzieć się jak najwięcej Short tour będzie idealny dla ciebie. Przewodnik oprowadzi cię po Starym Mieście, pokaże Rynek, Grób Nieznanego Żołnierza, Nowe Miasto oraz większość klasycznych zabytków, które powinieneś znać po pobycie w Warszawie. Opowie w sposób skondensowany o historii, wiadomości ubarwiając ciekawostkami. Dzięki niemu dowiesz się rzeczy, o których nawet Warszawiacy rzadko wiedzą. Nowoczesny segway umożliwi ci szybkie przemieszczanie się.

JEWISH TOUR

14.00 - 17.00 (3 godziny)
299 zł od osoby
10 kilometrów
REZERWUJ TERAZ

Jeśli chcesz poznać dziedzictwo największej mniejszości kulturowej w Warszawie przed drugą wojną światową, to trasa o tematyce żydowskiej jest idealna dla Ciebie. Podczas wycieczki dowiesz się o historii obecności Żydów w Warszawie na przestrzeni wieków oraz poznasz oblicze współczesnej odradzającej się kultury żydowskiej w Warszawie, reprezentowanej przez trzecie powojenne pokolenie. Zobaczysz m.in. mury dawnego getta, Muzeum Historii Żydów Polskich, pomnik bohaterów getta, dom Zamenhoffa, Umschlagplatz, synagogę, teatr żydowski, dom Czerniakowa, Moishe house. Dowiesz się o działalności organizacji i fundacji żydowskich w Warszawie, a także o kibucu Grochów oraz wielu innych.

WARSAW BY NIGHT

(English) 14.00 - 17.00 (3 hours)
(English) 299 zł per person
10 kilometrów
REZERWUJ TERAZ

Jump on segway and discover Warsaw by night with us! During this 2 hour tour you will have a possibility to watch many places in the centre of Warsaw and see a night view of the Old Town from one of lit bridges. Perfect for couples, adventurous travelers and romantic beauty lovers. All segways are equiped with lighting.

WYCIECZKA SPECJALNA: ŁĄCZONA NYSKOWO SEGWAYOWA·

(3 godziny)
oferta indywidualna
10 kilometrów
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Przy dużych grupach organizujemy wycieczki łączone nyskowo-segwayowe. Dzięki nim turyści mogą zwiedzić jeszcze więcej. Polega ona na tym, że pierwsze 1,5 godziny połowa grupy jeździ na segwayach, a połowa Nyskami z przewodnikami, a potem następuje zamiana i druga połowa jeździ 1,5 godziny Nyskami, a połowa segwayami. Każdej grupie towarzyszy certyfikowany przewodnik.

Dzięki tej propozycji goście mogą zobaczyć na segwayach klasyczne oblicze Warszawy: Starówkę i okolice, następnie nyski zawiozą ich w mniej znane rejony i poznają miasto od kuchni. Wycieczka pomyślana została w ten sposób by pokazać dwa oblicza Warszawy: klasyczną i alternatywną. Szczególnie często propozycja ta jest wybierana przez duże wycieczki firmowe. Cieszą się bardzo dużą popularnością wśród naszych gości.

Cena zależy od liczby uczestników i jest do indywidualnego ustalenia.

Jeśli wybierasz tę wycieczkę skontaktuj się z nami wcześniej mailowo lub telefonicznie!

Chcesz po prostu spróbować jak to jest jeździć segwayem? Przejechać się, ale bez zwiedzania Warszawy?

Codziennie na Krakowskim Przedmieściu wynajmujemy segwaye na 30 minut. Pojedzie z Tobą osoba z obsługi technicznej, która wcześniej Cię przeszkoli.

Możesz się sam przejechać po miejscach w okolicy, które wybierzesz. Cena za pół godziny usługi wynosi 100zł.

Wypożyczenie segwaya na 45 minut bez przewodnika - 100 złotych.