F.A.Q.

Dla ilu osób mogą zorganizować Państwo wycieczkę i jakie są jej koszty?
Na stałe dysponujemy 8 własnymi pojazdami. Do tej liczby zatem cena jest niezmienna i wynosi 299 złotych za osobę za 3 godziny i 199 złotych za osobę za półtorej godziny. Przy większej liczbie uczestników wynajmujemy dodatkowe segwaye od naszych dostawców i nie stanowi to problemu, ale wtedy cena nieco rośnie. Przy bardzo dużych grupach – powyżej 25 osób – zawsze robimy łączone nyskowo-segwayowe wycieczki. Przy mniejszych grupach powyżej 8 osób również możemy zrobić łączoną wycieczkę na życzenie.
Czy możliwe jest zwiedzanie inną trasą?
Nie. Mamy specjalnie wyznaczone trasy, opracowane w ten sposób by omijać krawężniki i inne przeszkody, dlatego nie jest obojętne którędy się jedzie.
Czy można rozpocząć wycieczkę w innym miejscu niż na Krakowskim Przedmieściu?
Nie. Na naszym meeting point mamy opłacony parking i przestrzeń do przeszkolenia z obsługi segwayów. W innych miejscach Warszawy jest problem i brak komfortu przy parkowaniu sprinterem lub pośpiech przy szkoleniu co nie sprzyja wycieczce. Poza tym nasza trasa startuje z tego punktu i jest specjalnie opracowana tak by omijać przeszkody, niemożliwe jest więc zaczynanie z innego miejsca. Jedynie w wyjątkowych sytuacjach możemy odebrać grupę spod hotelu Intercontinental.
Jak wyglądają formalności?
Każdy przed rozpoczęciem wycieczki podpisuje umowę wynajmu, w której zobowiązuje się oddać sprzęt w niezniszczonym stanie. Uczestnicy dużych grup nie muszą podpisywać osobnych umów, wystarczy, że ich przedstawiciel odpowiedzialny za grupę podpisze jeden event contract.
Czy można pożyczyć segway "na chwilę", aby się tylko przejechać?
Pożyczamy segwaye na naszym meeting point codziennie każdemu chętnemu w cenie 100 złotych za pół godziny. Z pożyczającym jedzie osoba z naszej obsługi technicznej.
Czy można pojechać na wycieczkę w innych godzinach?
Tak. Trzeba tylko wcześniej do nas zadzwonić lub napisać i zarezerwować termin. Jeśli będziemy mieli wolne segwaye i dyspozycyjnych przewodników bez problemu zorganizujemy wycieczkę o wybranej porze.
Jak długo wcześniej trzeba rezerwować wycieczkę?
oże to być nawet dzień wcześniej lub tego samego dnia. Jeśli mamy wolne miejsca i dyspozycyjnych przewodników, organizujemy jak najszybciej wycieczkę. Zawsze należy przy tym podać numer kontaktowy do siebie, abyśmy w razie potrzeby mogli się szybko kontaktować i koordynować działania.
Co zapewniają Państwo w ramach wynajmu segwayu na event?
Zapewniamy transport pojazdów tam i z powrotem, również poza terenem Warszawy. W cenę wliczona jest osoba do przeszkolenia z użycia segwaya oraz w razie potrzeby do obsługi technicznej na miejscu podczas całego wydarzenia. Możliwe jest również ustawienie toru przeszkód, składającego się z pachołków oraz znaczników.
Jak wygląda płatność?

Zawsze prosimy o zaliczkę w wysokości 50% ceny całkowitej przelewem na konto.
Reszta może być zapłacona drugim przelewem do dnia wycieczki lub gotówką podczas wyprawy. Istnieje możliwość płatności online na stronie.